Ďakujeme za podporuMilí priatelia,
ak je Vám naša myšlienka sympatická a rozhodli by ste sa nás podporiť, môžete tak urobiť rôznymi spôsobmi:
- darovaním exponátu
- finančnou podporou na náš transparentný účet na základe darovacej zmluvy
- kedykoľvek pri internetovom nákupe u vybraných predajcov

Naše OZ Retro socík - klub pamätníkov je registrované pre získavanie pomoci cez Dobromat.sk. Podporte naše občianske združenie pri nakupovaní cez internetové obchody, bez toho, aby vás to stálo niečo navyše.

· Ak nakupujete na internete, a chcete nás pri tom zároveň podporovať, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat
· Pomocník pri návšteve internetového obchodu zariadi, že časť vašej platby pôjde na podporu našich aktivít. Pridanie pomocníka Vás k ničomu nezaväzuje a tento sa Vám zobrazí len v prípade, ak Vami vybraný obchod spolupracuje s Dobromatom.
· Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku http://dobromat.sk, kde je potrebné nájsť Váš internetový obchod a naše OZ. Ak vopred viete, že chcete nákupom podporiť práve nás, použite odkaz s predvyplnením príjemcu https://dobromat.sk/podporim/retrosocik

· Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod Dobromatu províziu, ktorú Dobromat pošle na náš účet a my ju použijeme na našu činnosť.

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat alebo priamo. To, že nakupujete cez Dobromat, vás nestojí ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých percent z vášho nákupu. Nakupujte s dobrým pocitom.

Ďakujeme